Jak nás poptat?

JAK NÁS POPTAT?

Máte rovnou tři varianty, jak poptat jakoukoliv službu, kterou nabízíme (naše služby). Můžete buď využít našeho speciálního formuláře na e-poptávku (e-poptávka) nebo nás kontaktovat přímo, a to prostřednictvím telefonního čísla +420 721 928 461, +420 727 867 763 nebo e-mailu info@kovo-central.cz .


V případě využití formuláře e-poptávky se dozvíme většinu potřebných informací, které jsou nezbytné k sestavení alespoň orientační cenové nabídky. Poté Vám můžeme přiblížit, jak by se zakázka dala technologicky zrealizovat. Nejlepší a nejpřesnější je ale samozřejmě osobní prohlídka celé zakázky.


V případě zavolání či napsání e-mailu se budeme snažit zajistit co nejrychlejší vyřešení Vašeho požadavku a sjednání osobní schůzky, pokud to bude nutné.


*Dokážeme poskytnout poradenství i po telefonu, ale závaznou cenovou nabídku vždy posíláme písemnou formou s naším stvrzením. Všechny ostatní cenové nabídky – telefon, předběžný cenový odhad podle údajů ve formuláři – jsou jen předběžné odhady, nikoliv závazné nabídky.

kovo central jak poptat